Pimaş Açma

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Pimaş borular mutfak, banyo ve tuvaletteki atık suları kanalizasyon şebekesine iletmek için kullanılıyor. Bu alanlarda hatalı kullanımlar sonucu pimaş borular tıkanabiliyor. Mutfaklardaki yemek atıklarının lavaboya dökülmesi, tuvalet kâğıtlarının ve saç, sabun atıklarının tuvalet ve banyo giderlerine atılması pimaş boruların tıkanmasına neden oluyor. Bu konuda binalarda yaşayanların dikkatli olması gerekiyor. Dikkatli kullanıldığında tıkanmaları uzun süre önleyebilirsiniz. Ama özellikle evlerdeki pimaş boruları çoğu kez kireçlenmeler sonucu da tıkanabiliyor.

Basit tıkanmalarda pompa, kimyasal ilaçlar çözüm olabiliyor. Ama daha ciddi tıkanmalarda pimaş boru açma cihazları kullanılmalıdır. Firmamız tesisat sorunlarının giderilmesinde son teknoloji cihazları kullanarak temiz ve sorunsuz çözümler sunuyor. Tıkanma sorununu bize ilettiğinizde deneyimli ekibimiz gerekli cihazlarıyla adresinize geliyor ve önce tıkalı yeri tespitini yapıyor. Tıkalı boru; kameralı cihazla ve robotla; kırmadan dökmeden tespit edilebiliyor.

Bu cihazlara sahip olmayan firmalar tıkalı yeri bulmak için boruları kırmak zorunda kalacaktır. Bu da size ek masraflar çıkaracaktır. Her yer kirlenecek, borular değişecek ve bu alanlar bir süre kullanılamayacaktır. Bu sorunları size yaşatmayacak olan firmamızı tercih ederek sorununuzun kolayca çözülmesini sağlayabilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]